Главная » Файлы » Для вчителя » Інформатика | [ Добавить материал ] |
В категории материалов: 735 Показано материалов: 61-70 |
Страницы: « Попередні 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 73 74 Наступні » |
Сортировать по: Даті · Назві · Завантаженням · Переглядам
Типи даних та їх описи.
Мета: ознайомити учнів з основними типами даних та їх описом в мові програмування Паскаль; розвивати мислення; виховувати інтерес до програмування, старанність.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Контрольні запитання
1. Який зміст першого рядка програми на Паскалі?
2. Опишіть структуру програми на Паскалі.
3. Які розділи описів можуть бути у програмі?
4. Що таке бібліотечні модулі?
5. Як вводяться мітки до програми?
6. Як описуються константи і змінні?
7. Які оператори є простими операторами?
8. Що таке складений оператор?
9. Як ввести коментар до програми?
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
Типи даних та їхні описи
Будь-який елемент даних (константу, змінну) можна віднести до того чи іншого типу. Тип визначає безліч значень, яких може набувати елемент даних. Усі типи даних мають бути зрозумілими компілятору, і тому типи, що вводяться програмістом, необхідно описати.
Операційні системи. Основи роботи з дисками
Мета: узагальнити та систематизувати знання, уміння і навички при роботі з операційною системою
Windows та дисками.
"Текстовий редактор Word"
післядипломної педагогічної освіти
Сектор інформатизації освіти
Видання є посібником для проведення уроків з теми "Текстовий редактор" за допомогою Microsoft Word в умовах формування у учнів інформатичної компетентності та розвитку їх життєвих компетентностей. Тренінгові завдання, які наведено у посібнику передбачені для класів різного профілю.
Видання буде корисним для вчителів інформатики, студентів педагогічних університетів, інститутів, учнів та тих, хто намагається освоїти текстовий редактор.
"ТП WORD"
Тема: Узагальнюючий урок з теми "ТП WORD"
Мета: узагальнити ЗУН учнів з теми, підготувати учнів до тематичної контрольної роботи; розвивати мислення, пам'ять, швидкість виконання операцій на комп’ютері, інтерес до інформатики; виховувати культуру користувача ПК.
Створення HTML-документа, що містить теги форматування абзаців і символів.
Тема. Створення HTML-документа, що містить теги форматування абзаців і символів.
Мета. Вироблення умінь і навичок створення HTML-документів, які містять теги форматування.
Обладнання: графопроектор, таблиці.
ХІД РОБОТИ
1.Запустити на виконання текстовий редактор Блокнот командою Пуск-Программы-Стандартные-Блокнот.
Створення HTML-документа, що містить списки і таблиці.
Тема. Створення HTML-документа, що містить списки і таблиці.
Мета. Вироблення умінь і навичок створення списків і таблиць у HTML-документах.
Обладнання: Графопроектор, таблиці.
ХІД РОБОТИ
1.Запустити на виконання текстовий редактор Блокнот.
2.Увести текст:
«Графічний інтерфейс Windows».
Цілі уроку: допомогти учням засвоїти поняття графічний інтерфейс, способи управління в Windows, дати основні поняття, необхідні для роботи на комп'ютері.
- виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.
- розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з мишею і клавіатурою, самоконтролю, уміння конспектувати.
Устаткування:дошка, комп'ютер, комп'ютерна презентація.
План уроку:
I. Орг. момент.
II. Перевірка і актуалізація знань.
III. Теоретична частина.
IV. Практична частина.
V. Д/з
VI. Питання учнів.
VII. Підсумок уроку.
Інтернет. Електронна пошта і пошук інформації
Тема: Інтернет. Електронна пошта і пошук інформації.
Мета: ознайомити учнів з електронною поштою, навчити отримувати доступ до документів, мати поняття про службу новин (телеконференції).
Обладнання: персональні комп’ютери, опорний конспект до заданої теми .
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Форма організації уроку.
Робота в комп’ютерному класі – лекційне заняття; пояснення нового матеріалу.
Хід уроку
Операційна система
Цілі уроку:
- допомогти учням засвоїти призначення і склад операційної системи комп'ютера, дати основні поняття, необхідні для роботи на комп'ютері.
- виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.
- розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з мишею і клавіатурою, самоконтролю, уміння конспектувати.
Устаткування:дошка, комп'ютер, комп'ютерна презентація.
План уроку:
I. Орг. момент.
II. Перевірка і актуалізація знань.
III. Теоретична частина.
Комп'ютерні мережі
Цілі уроку: - допомогти учням отримати уявлення про комп'ютерні мережі, їх класифікації, топологію, познайомитися з роботою в мережі, дати основні поняття, необхідні для роботи на комп'ютері, навчити завантажувати потрібну веб-сторінку, переходити на іншу, зберігати інформацію на жорсткий диск.
- виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.
- розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з мишею і клавіатурою, самоконтролю, уміння конспектувати.
Устаткування:дошка, комп'ютер, комп'ютерна презентація.
План уроку: